Menu

Lakovna

Vybavení

 

Samotné lakování je složitý proces, při kterém potřebujeme jak kvalitní materiály, tak špičkové vybavení.

Pro lakování Vašeho vozu máme také perfektně vybavené zázemí. Přípravné stání a lakovací kabina firmy Saima jsou profesionální lakovací a sušící kabiny s kvalitním osvětlením zajišťující zcela bezprašné prostředí. Zde je možné lakovat jak celá vozidla, tak jednotlivé díly aut.


 

Spektrometr se systémem RapidMatch X-5 během pár sekund najde nejvhodnější barevný odstín. Byl vyvinut speciálně pro autoopravárenství a je jediným zařízením, které snímá barevný odstín z pěti různých úhlů.

Pro přípravu povrchu před lakováním používáme odsávané pracovní centrum Festool. Tím docílíme snížení prašnosti a čistoty na pracovišti.


 

Jednotlivé vrstvy před samotným lakováním je nutné důkladně vysušit již od základu. To provádíme krátkovlnným infrazářičem, který nám zaručí stálost podkladového materiálu a zamezí vzniku vad na finálním povrchu.

Pro aplikaci barev a laků používáme výhradně prémiové lakovací pistole Sata, které pomáhají našim lakýrníkům dosáhnout nejvyšší kvality povrchu a nejlepších výsledků při lakování.